article

Jak wiosenna integracja usprawnić proces fakturowania?

Wiosna to doskonała okazja, aby wprowadzić w firmie usprawnienia, które przyniosą oszczędności. Uruchom automatyczną obsługę zamówień z różnych źródeł – m.in. BaseLinker i Allegro. Włącz integrację z brokerem zamówień, np. Apaczka/ Furgonetka i zamawiaj paczki hurtowo wprost z aplikacji do faktur

Integracje dla przedsiębiorcy 
28 Luty
article

Apaczka – na czym polega integracja?

Jeśli w Twoim biznesie wysyłka paczek odgrywa dużą rolę, z pewnością korzystasz z usług platformy logistycznej. Podpisałeś umowę z Apaczka? Twoja aplikacja do obsługi sprzedaży online - aleFaktury ma automatyczną integrację z brokerem kurierskim Apaczka. Usprawnij realizację zamówień z różnych źródeł zewnętrznych i lepiej zarządzaj informacjami o przesyłkach.

Integracje dla przedsiębiorcy 
20 Grudzień
article

Jak wysłać fakturę do KSeF?

Wśród przeróżnych – mniej lub bardziej komplikujących życie polskim przedsiębiorcom pomysłów, prym ostatnio wiedzie KSeF – ucieleśnienie pragnień naszego Ministerstwa Finansów i jednocześnie drzazga w… pięcie właścicieli firm. KSeF – niczym Wielki Brat od faktur – będzie miał oko na bieżący obrót gospodarczy w kraju i żaden, choćby najmniejszy VAT się przed nim nie ukryje.

Poradnik dla przedsiębiorcy 
25 Listopad
article

Integracja z brokerem Furgonetka - na czym polega?

Prowadzisz sklep internetowy? A może sprzedajesz za pośrednictwem wielu kanałów e-commerce? Sprawdź jak wysłać najtaniej do klienta paczkę.

Integracje dla przedsiębiorcy 
06 Październik
article

Integracja z BaseLinker – na czym polega?

Prowadzisz sprzedaż w różnych kanałach e-commerce? Obsługujesz zamówienia przychodzące z Allegro, Amazon, eBay i innych źródeł zewnętrznych? Korzystasz z usług kilku firm wysyłkowych, hurtowni, aplikacji SMS itp.? Używasz systemu BaseLinker? Faktury, oferty i magazyn obsługujesz online w aleFaktury? Już dziś Twoja przeglądarkowa aplikacja dla firm aleFaktury może być zintegrowana z BaseLinkerem. Sprawdź, na czym polega integracja!

Integracje dla przedsiębiorcy 
23 Wrzesień