Czym jest aleFaktury?

aleFaktury to przeglądarkowa aplikacja do obsługi najważniejszych procesów w firmie – prowadzenia sprzedaży, obsługi zamówień, magazynu, płatności, plików JPK itp.

Jak się zarejestrować na aleFaktury.pl?

Aby pracować w aleFaktury, należy się zarejestrować na platformie. Podczas rejestracji będziesz musiał podać swoje dane, takie jak:

  • imię
  • numer NIP Twojej firmy
  • numer telefonu

oraz wybrać jeden z dostępnych pakietów:

  • Green (darmowy)
  • Silver (od 29,00 zł miesięcznie)
  • Gold (od 39, 00 zł miesięcznie)
  • Platinum (od 49 zł miesięcznie).

Czym różnią się pakiety aleFaktury?

Pakiety różnią się dostępnymi funkcjonalnościami. Pakiet Green jest dostępny za darmo bez żadnych ograniczeń czasowych i pozwala m.in. na wystawianie do 10 dokumentów handlowych w każdym miesiącu, drukowanie do 10 paragonów fiskalnych oraz generowanie do 2 ofert miesięcznie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych pakietów? Przejdź na stronę alefaktury.pl.

Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, przez pierwsze 30 dni będziesz mógł korzystać z niego za darmo. Później trzeba będzie opłacić wybrany pakiet lub przejść na darmowy pakiet Green.

Czym jest klucz do chmury?

Po zarejestrowaniu się na platformie aleFaktury otrzymasz wiadomość e-mail, a w niej: Klucz do chmury niezbędny do pierwszego zalogowania się.

Skąd mam wziąć klucz do chmury?

Wiadomość z kluczem zostanie wysłana na adres e-mail podany przez Ciebie podczas rejestracji.

Pamiętaj o sprawdzeniu wszystkich folderów swojej poczty!

Jeśli po zarejestrowaniu się w aplikacji przeglądarkowej aleFaktury na skrzynce e-mail nie będziesz mógł znaleźć wiadomości z kluczem do chmury, skontaktuj się z nami.

Pamiętaj! Klucz do chmury może być Tobie potrzebny w przyszłości, np. podczas procesu weryfikacyjnego, dlatego pilnuj go dobrze.

Indywidualny adres do logowania w aleFaktury

Podczas rejestracji utworzony zostanie Twój indywidualny adres do panelu aleFaktury. Korzystaj z niego, aby szybko i wygodnie logować się do platformy. Podczas logowania podawać będziesz jedynie swój login (nazwę użytkownika) i hasło.

Jeśli będziesz chciał logować się do platformy ze strony głównej aleFaktury, będziesz musiał podawać także swój klucz do chmury.