Czy prowadzisz sezonowy biznes na Warmii i Mazurach? Czy jesteś właścicielem domków letniskowych, wypożyczalni motorówek, jachtów, sprzętu wodnego, kawiarni czy budki z lodami? Jeśli tak, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak istotne jest efektywne zarządzanie sprzedażą i gospodarką magazynową w takiej działalności.

Przedstawiamy aleFaktury - nowoczesne rozwiązanie biznesowe, które ułatwi Ci prowadzenie przedsiębiorstwa na Warmii i Mazurach. aleFaktury to intuicyjna aplikacja, dzięki której będziesz mógł generować faktury oraz paragony, drukować je na drukarce fiskalnej i kontrolować gospodarkę magazynową swojego biznesu.

Co ważne, aleFaktury oferuje darmową wersję programu, która pozwoli Ci nie tylko przetestować jego możliwości, lecz także korzystać z aplikacji bez żadnych ograniczeń czasowych!

Wersja darmowa aleFaktury to doskonałe rozwiązanie dla najmniejszych biznesów. Jeśli wynajmujesz domek nad jeziorem i wystawiasz do 10 dokumentów handlowych miesięcznie, w aleFaktury kompleksowo obsłużysz sprzedaż w swojej firmie.

10 dokumentów handlowych w miesiącu to za mało? Jeśli zdecydujesz się na płatne pakiety, aleFaktury oferuje elastyczne abonamenty miesięczne, z możliwością przerwania subskrypcji w dowolnym momencie. Nie musisz się martwić o utratę danych - zostaną one zachowane przez rok od ostatniego logowania.

Oto kilka korzyści płynących z wykorzystania aleFaktury w Twojej działalności:

  1. Szybkie generowanie faktur i paragonów
  2. Drukowanie na drukarce fiskalnej
  3. Kontrola gospodarki magazynowej
  4. Darmowa wersja programu do przetestowania
  5. Elastyczne abonamenty miesięczne z możliwością przerwania subskrypcji
  6. Bezpieczeństwo danych - dostępne przez rok od ostatniego logowania.

Zachęcamy do przeczytania pełnego artykułu na naszym blogu, gdzie szczegółowo omawiamy funkcje i możliwości aleFaktury.

Dowiedz się, jak to narzędzie może pomóc Ci usprawnić procesy w Twoim sezonowym biznesie na Warmii i Mazurach!

Spodobał Ci się nasz artykuł?

Jeśli tak, prawdopodobnie spodoba Ci się nasze oprogramowanie do wystawiania faktur online.

Wypróbuj za darmo!